fbpx

Центр сучасної офтальмології

Ліцензія № 2588 від 20.12.2019 року

Адреса:

м. Полтава, Геннадія Біліченка, 29Б

Підхід до лікування та діагностики захворювань очей у дітей та дорослих відрізняється. Ніхто не розуміє цього так, як дитячі офтальмологи центру сучасної офтальмології «Світогляд»

детский офтальмолог полтава

Важливість обстеження дітей у офтальмолога

Рання діагностика очних хвороб у дітей дуже важлива для вчасного призначення лікування та уникнення ускладнень. Зазвичай педіатр проводить обстеження зору протягом першого року життя. Обстеження зору слід періодично повторювати протягом дитинства, особливо в 3 та 5 років. Якщо члени сім’ї мають проблеми з зором, слід проводити повні огляди очей дитини частіше.

Найпоширеніші очні хвороби дітей:

Косоокість- це стан, при якому очі дивляться в різні сторони. Цей патологічний стан може успадковуватися від батьків, або виникати внаслідок інших захворювань (ДЦП, гіроцефалія, пухлини мозку та ін.) Косоокість може бути збіжна (езотропія), розбіжна (екзотропія) або очі можуть мати невірне вертикальне розташування (гіпер-, гіпотропія). Цей патологічний стан може лікуватись як консервативно так і хірургічно.

Амбліопія (ліниве око) – це низький зір одного ока, через порушення його розвитку в дитинстві. Якщо одне око дитини бачить краще, воно бере на себе все зорове навантаження, тому інше око не отримує зорових стимулів та не розвивається відповідно. Зір цього «ледачого» ока необоротно погіршується. Через це важливо діагностувати та лікувати амбліопію з самого дитинства.

Дитяча офтальмологія 2Вроджена глаукома – це пошкодження зорового нерву, викликане, зазвичай високим внутрішньоочним тиском. Цей стан дитини зустрічається нечасто, тому його дуже важко діагностувати. При відсутності лікування глаукома веде до необоротної втрати зору, тому дуже важливо вчасно діагностувати цей стан та провести необхідне лікування.

Вроджена катаракта- це помутніння кришталика в дитини. Катаракта зазвичай розвивається у людей похилого віку, але це захворювання може виникати і у дітей. Дитяча катаракта може бути вродженою або виникати протягом 1 року життя. Важливою є вчасна діагностика та лікування катаракти, бо в дитячому віці вона може призвести до амбліопії та необоротної втрати зору.

В центрі сучасної офтальмології «Світогляд» ваші діти можуть отримати якісну діагностику та лікування всього спектру дитячих захворювань ока, а також ми пропонуємо послугу регулярного профілактичного спостереження ваших дітей, щоб ви були певні в здоров’ї зору вашої дитини!

Запишіться на консультацію до нашого лікаря?

Діагностика зору - це основа правильного і ефективного лікування ваших очей.

3.9/5 - (27 Голосів)