fbpx

Центр сучасної офтальмології

Ліцензія № 2588 від 20.12.2019 року

Адреса:

м. Полтава, Геннадія Біліченка, 29Б

Лікування гемофтальму

Лікування гемофтальму

Гемофтальм – крововилив у скловидне тіло. Є найчастішою причиною раптової та безболісної втрати зору. В залежності від обсягу крововиливу розрізняють три ступені гемофтальму: частковий, поширений і тотальний, при яких скловидне тіло заливає кров’ю відповідно 25, 50 і більше 50%. Читати далі “Лікування гемофтальму”

Помутніння скловидного тіла

Помутніння скловидного тіла та його лікування

Помутніння скловидного тіла (мушки в очах) – це рухливі помутніння у вашому полі зору. Вони можуть здаватися вам чорними чи сірими крапками, ниточками чи павутиною, які літають, коли ви рухаєте очима, і здається, що вони «тікають», коли ви намагаєтеся подивитися на них прямо. Читати далі “Помутніння скловидного тіла та його лікування”

Ночные линзы для коррекции зрения / Нічні лінзи для корекції зору

Нічні лінзи

Ортокератологія - це використання спеціально розроблених (нічних) контактних лінз для тимчасового переформування епітелію рогівки для поліпшення зору. Такий вид лікування часто порівнюють із брекетами. Більшість таких лінз використовують вночі, щоб змінити форму передньої поверхні ока під час сну.

Читати далі

Лікування епіретінальних фіброзу

Що таке епіретинальний фіброз?

Якщо порівняти око з фотоапаратом, то сітківка нагадує фотоплівку. Це дуже тонкий шар тканини, який чутливий до світла, сфокусованого на ньому, і передає інформацію в мозок.

Читати далі

Лікування макулярного розриву

Що таке макулярний розрив?

Макулярний розрив — це невеликий розрив в центральній зоні сітківки-макулі. Макула відповідає за центральну гостроту зору.

Макулярний розрив може спричинити розмитість, спотворення та навіть відсутність центрального зору.

Читати далі

Центр сучасної офтальмології «Світогляд» проводить семінари для лікарів

13 серпня на базі центру була проведена лекція від київського офтальмолога, засновника школи оптометрії лікаря Шеховцова - Максима Анатолійовича. Лікарі мали змогу дізнатися більше про ортокератодогічні та кастомізовані лінзи.

Ми раді бути причетні до подій, які дозволяють лікарям Полтавщини дізнаватися про нові, сучасні методики лікування хворих.

Ми будемо обов’язково продовжувати дані традиції. До нових зустрічей!!!!

Максим Шеховцов — провідний офтальмолог із міста Київ

Центр сучасної офтальмології «Світогляд» приймає досвідчених гостей

3-4 червня Максим Шеховцов — провідний офтальмолог із міста Київ, проводив консультації на базі нашого центру.
Після проходження високоточних обстежень, пацієнти мали змогу підібрати нічні лінзи.

Читати далі

Започаткували практику проведення семінарів для лікарів

Центр сучасної офтальмології «Світогляд» започаткував практику проведення семінарів для лікарів. 25 лютого на базі центру був проведений перший етап трилогії «Глаукома», Майстер-клас по ГОНІОСКОПІЇ від Вадима Печерія і компанії "Santen".

Читати далі